Lühidalt FlightClaims OÜ-st


FlightClaims OÜ (registrikood 14344660) on 3. oktoobril 2017. aastal Eestis asutatud ettevõte. Me osutame lennureisijatele juriidilist abi standardsete kompensatsioonide saamisel, mis on ette nähtud Euroopa Liidu määruse 261/2004 artikliga 7, hilinenud ja tühistatud lendude eest, samuti ka lennust mahajätmisega põhjustatud ebamugavuste eest. Meie meeskond on usaldusväärne, abivalmis ja sõbralik iga reisijaga. Meile on oluline, et pakutav teenus oleks tulemuslik, kiire ja kvaliteetne. Me ei ignoreeri oma kliente ning alati austame oma klientide õigusi.

Kasutamaks meie teenuseid riskivabalt, puudub FlightClaims OÜ-l igasugune õigus küsida oma klientidelt teenustasu, kui kompensatsiooni saamine konkreetses asjas ebaõnnestub. Arveldus FlightClaims OÜ ja kliendi vahel tehakse alati pärast kompensatsiooni laekumist. Kui menetluse lõpptulemusena laekub Teie kompensatsioon FlightClaims OÜ pangakontole, siis teostame garanteeritult Teile ülekande vastavalt sõlmitud lepingule 48 tunni jooksul alates raha laekumisest. 96% ülekannetest klientidele tehakse kompensatsiooni laekumisega samal päeval.

Aasta 2018 jooksul meie, Martin Mironov ja Maks Šõšov, edukalt abistasime kohtuväliselt 581 lennureisijat standardse kompensatsiooni saamisel. Selle aja jooksul oli meie klientide jaoks sisse nõutud eri lennukompaniidelt kokku 220 850 eurot hüvitist.

Meie meeskond töötab argipäeviti 9.00–18.00 ja nädalavahetusel 12.00–18.00.

Uutele päringutele ja e-kirjadele vastame reeglina 24 töötunni jooksul.