FlightClaims OÜ-st


FlightClaims OÜ (registrikood 14344660) on 3. oktoobril 2017. aastal Eestis asutatud ettevõte. Meil on usaldusväärne, abivalmis ja sõbralik meeskond, kelle peamine eesmärk on aidata probleemsete lendudega kokku puutunud lennureisijaid Euroopa Liidu määruse 261/2004 artikliga 7 ette nähtud standardsete kompensatsioonide saamisel. Teeme omalt poolt kõik võimaliku, et Teid aidata.

Meile on oluline, et pakutav teenus oleks tulemuslik, kiire ja kvaliteetne ning seda nii eesti kui ka vene keeles. Seisame hea selle eest, et kogu protsessi vältel oleks meie kliendid informeeritud kõigist üksikasjadest. Iga tehtud otsuse järel saadab FlightClaims OÜ kliendile vastava kinnituse.

Kasutamaks meie teenuseid riskivabalt, puudub FlightClaims OÜ-l igasugune õigus küsida oma klientidelt teenustasu, kui kompensatsiooni saamine ebaõnnestub. Kompensatsiooniks ettenähtud summa ülekandmisega ettevõte ei viivita; raha kantakse kliendi arveldusarvele kompensatsiooni laekumisega samal päeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval.

FlightClaims OÜ peaspetsialistil on rohkem kui kaheaastane kogemus eri riikide asutuste ja lennukompaniidega suhtlemisel.

Meie meeskond töötab argipäeviti 9.00–18.00 ja nädalavahetusel 12.00–18.00

Uutele päringutele ja e-kirjadele vastame 24 töötunni jooksul.