KAS TASUB VALIDA ENDA LENNUMUREDE LAHENDAMISEKS ABILIST?

Küsimus, mis tekib paljudel lennureisijatel ning tihtipeale paneb neid keerulise otsuse ette. Mõned reisijad proovivad iseseisvalt hakkama saada, teised on seisukohal, et parem on kohe valida endale professionaalne abiline, et loobuda eelkõige ajakulust, igasugusest koormusest ja riskidest.

Otsuse vastuvõtmisel on oluline eelkõige arvestada iseseisva tegutsemise kõikvõimalikke tüüpiliste riskidega, mis võivad sellega kaasneda ning kokkuvõttes viia soovimata tulemusega ajakuluni. Nende seas on ebakorrektse nõude esitamine, nõude esitamine valele isikule, lennufirma või vahendaja poolt edastatud vale teabe uskumine, esitatud nõude pikaajaline ignoreerimine ja suutmatus sellega midagi tõhusat ette võtta, teadmatus kõiki oma õiguste kohta, puudulik teave nii kohtuvälise kui ka kohtumenetluse läbiviimise võimalustest ja nende eripäradest, ebapiisav vajalik õigusalane teave ja oskused, ebapiisav vajalik lennundusteave, kohtuvälise või kohtumenetluse kaotamine jne. Seetõttu võib lennufirma reisija iseseisva tegutsemise korral rõõmsasti kasutada seda enda kasuks. Seepärast pole harvad juhtumid, kus tupikusse sattunud lennureisija on sunnitud abi otsima.

Lennureisijate õigustel spetsialiseeruval professionaalil sellised riskid peaksid olema kas välistatud või miinimaalsed. Aastatepikkune kogemus teatud alal aitab vältida tüüpvigu ning kiiremini ja tõhusamalt saavutada soovitud tulemust või õigel hetkel peatada kaotuseni viiva teekonda. Oma ala hea spetsialistile on alati ette teada enamus nüansse, mis aitavad teha õigeid otsuseid nii eesootava teekonna valimisel kui ka selle käigus. Tõeline professionaal on alati erinevate ülesannete lahendamiseks hästi varustatud vajalikke teadmiste ja oskustega, mis aitavad teekonnal soovitud tulemuseni kaasa.


Seega võib personaalne asjaajamine võtta eelkõige palju aega ja närve ning tihtipeale ei pruugi soovitud tulemuseni viia. Professionaalse spetsialisti abi kasutamine seevastu säästab neid väärtuslikke ressursse ning üldjuhul aitab soovitud tulemust saavutada.

Kui peaksite kahtlema iseseisva tegutsemisega seotud eduka tulemuse saavutamises, siis allpool olev loetelu aitab teha otsuse, kas tasub kaaluda FlightClaims OÜ-d enda abiliseks.

20 PÕHJUST MIKS VÕIB JULGELT VALIDA MEID ENDA LENNUMUREDE LAHENDAJAKS

✓ Oleme usaldusväärne, vastutustundlik ning hea kogemuste ja teadmiste pagasiga kodumaine ettevõte.

✓ Me spetsialiseerume lennureisijate õigustest pärinevatel nõuetel juba neljandat aastat.

Pakume lennuhüvitist saanud kliendile priviligeeritud uut teenust!

Meie lennupileti raha tagastamise teenuse tasu on kliendile tagastatavast summast 0 EUR!

✓ Lennuhüvitise või lennupileti raha saamise ebaõnnestumisel on teenus tasuvaba.

✓ Arveldus meie ja kliendi vahel toimub pärast lennufirma poolt väljamakstud raha laekumist.

✓ Meie spetsialistil on viieaastane kogemus erinevate lennufirmadega ja asutustega.

✓ Me pole kordagi kaotanud lennufirmale kohtumenetluses.

✓ Ligikaudu 85% meie poolt menetlusse võetud avaldustest saavad soovitud lahenduse ning me pidevalt töötame selle arvu suurendamise nimel.

✓ Ligikaudu 98% pangaülekannetest teostame oma klientidele raha laekumisega samal päeval.

✓ Me alati vastame oma klientide e-kirjadele ammendavalt ja alati mõistliku aja jooksul.

✓ Me oleme oma klientidele lojaalsed ja avatud ning oleme alati valmis esitama kliendile enda sõnade kinnitamiseks vastava tõendi.

✓ Meie teenused säästavad klientide aega ja närve, kuivõrd me võtame kogu asjaajamise enda peale.

✓ Meil on üle 1000 lennuhüvitise saamisel edukalt abistatud ja teenusega rahule jäänud klienti, kes lahkesti jagasid meie kohta toredat tagasisidet meie Facebooki lehel lennunouded.ee.

✓ Me kogu aeg areneme, täiendades oma aastatepikkuse kogemuspagasi uute teadmiste, oskuste ja kogemustega. Tänu sellele pakutavate teenuste kvaliteet püsivalt kasvab.

✓ Meie teenused on täielikult kättesaadavad nii eesti kui ka vene keeles sõltuvalt kliendi eelistusest.

✓ Me pakume oma klientidele mugavat, lihtsat ja kaasaegset lepingu sõlmimise võimalust.

✓ Meie poole on imelihtne pöörduda, kuna selleks ei pea klient kuhugi kohale minema.

✓ Meie teenused on 100% veebipõhised.

✓ Meie Creditinfo AS reiting on (A).

Käesolev jagu uuendati 29.06.2021.